Przegląd stron opartych o system otwarty

Przegląd stron opartych o system otwarty

Nowoczesne strony internetowe korzystają z systemów open source. Jeśli nadal masz wątpliwości co do wybory systemu, przygotowaliśmy zestawienie popularnych stron internetowych znanych firm i marek, opartych o system otwarty.

Często ludzie nieznający systemów oraz promujący systemy autorskie powtarzają, że  „żadna poważna firma nie używa systemu na open source, aby tworzyć własną stronę”. Sprawdźmy zatem, które poważne firmy uważają inaczej:

 

Jeszcze masz wątpliwości?

The New York Times, CNN, Forbes, GM, UPS, eBay, Sony, TechCrunch, Samsung, IBM, Mashable, Yahoo, Ford, PlayStation, People Magazin, Mozilla Firefox, Reuter’s, VW, General Electric, BBC, MTV, Beyonce (cóż, to w końcu też globalna marka), Xerox, Bata, Nokia, Facebook, Mark & Spencer, Google, Harvard Business Review, Philips, BlackBerry… Uffffff, ta lista naprawdę jest pokaźna.

To wystarczający dowód, na to że jest to potężne narzędzie i może przynieść sporo korzyści również dla Twojej działalności. Niezależnie od tego czy będzie to strona-wizytówka firmowa, rozbudowany portal czy blog personalny. Porównanie systemów znajdziesz w tym poście.

Jeżeli jesteś subskrybentem bloga, to chciałbym Ci za to serdecznie podziękować i jak zwykle mam dla Ciebie coś dodatkowego w formie PDF: „TOP 5 powodów dla których Twoja strona nie zarabia”.

Wpisz Twój e-mail aby pobrać   

Jeśli spodobał Ci się artykuł, możesz polubić go lub skomentować poniżej. Jeśli chcesz obserwować moje wpisy, po prostu polajkuj mój fanpage. Dziękuję!

arli220

Arleta Adamska

właściciel firmy, grafik, bloger

Pracuję w branży już 5 rok. Grafika, malowanie (www.aadamska.pl), nowoczesne trendy oraz estetyka to dla mnie priorytet w pracy. Przygotowałam dla Ciebie BLOG, pełen nowinek technologicznych i poradników dotyczących Twojej strony internetowej, oraz biznesu w internecie. Pomogę Ci błyszczeć w sieci!