grupad.pl blog
Wiedza dostarczona przez GrupaD, to tutaj tworzymy m.in kurs wordpress abyś samodzielnie mógł stworzyć stronę internetową

10 ciekawych trendy grafik www

Admin
1 maja, 2016
Pracuję w branży już 10 lat. TOP30 Blog podróżniczy w Polsce (zamieszkali.pl) Grafika, malowanie (aadamska.pl), odpowiadam za dostarczenie najlepszej treści na blogu.
Autor: Arleta Adamska. Pracuję w branży już 10 lat. Top30 blog podróżniczy w Polsce, SEO Content Manager, Specjalista Grafik

Does your website have issues that are hindering your SEO efforts or alienating your visitors? Follow this simple website audit process to find out.

Dobór grafiki do strony internetowej to jedna z pierwszych rzeczy o jakiej przyjdzie Ci zdecydować przy budowaniu  nowej strony internetowej.

Ważny jest tutaj zarówno dobór zdjęć, kolorów jak i układu graficznego całej strony. Nad tym ostatnim szczególnie czuwa grafik, i warto mu zaufać w tej kwestii.

Nawet jeśli uważasz, że zrobiłbyś to lepiej, to niekoniecznie Twoje pomysły zyskają aprobatę grafika. To ta osoba, która wykonuje na co dzień dobrze swoją pracę, przegląda dziesiątki stron dziennie, zna obowiązujące trendy i tendencje w projektowaniu stron, posiada również wiedzę o tym w jaki sposób internauci poruszają się w dzisiejszych czasach po strona internetowych, jest najodpowiedniejszą osobą, aby zdecydować o tym jak finalnie będzie wyglądała Twoja strona.

W zasadzie, zdroworozsądkowo patrząc- dokładnie za to płacisz, aby strona zachęcała klienta, była dobrze zoptymalizowana pod dzisiejszego użytkownika internetu. Ze swojego doświadczenia zachęcam klientów, aby tą kwestię pozostawili grafikowi i zaufali mu w pełni. Często przyzwyczajeni do "starego"  wyglądu swojej strony, zrobią wszystko (nawet podświadomie) aby nowa strona odzwierciedlała tą starą, bo przecież ją znali na pamięć... A to niestety nikomu i niczemu nie służy!

Zachęcam również do pozostawienia swojego indywidualnego gustu, strona zwykle nie powstaje DLA CIEBIE, ale dla TWOJEGO KLIENTA. Strona powinna zatem zachęcać klienta a nie odstraszać, powinna być maksymalnie intuicyjna i ułatwiająca poruszanie się po jej zawartości.

Często o tym zapominamy i robimy wszystko, aby strona podobała się nam, a nie to jest najistotniejsze- strona ma konwertować odwiedzających w klientów firmy. Nie zapominajmy o tym! Wyjątek stanowią tylko te strony, które mają za zadanie odzwierciedlać i indywidualną osobowość, z którą jest ściśle związany produkt czy usługa, którą dana osoba świadczy np. artystów, fotografów, architektów. Nie oznacza to jednak, że strony takie nie spełniają podstawowych funkcji, uniwersalnych dla współcześnie projektowanych stron internetowych. Mają one jedynie większe pole do popisu jeśli chodzi o finalny wygląd, identyfikujących styl konkretnego artysty czy fotografa.

Poniżej prezentuję 10 grafik, układu stron z różnych branż, prezentujących dobry układ treści, ich różnorodność oraz nowoczesne trendy w projektowaniu.

Jeśli spodobał Ci się artykuł, możesz polubić go lub skomentować poniżej. Jeśli chcesz obserwować moje wpisy, po prostu polajkuj mój fanpage. Dziękuję!

Newsletter Grupa Diamentowa

Ciekawy artykuł?

Otrzymaj powiadomienie o kolejnych
Nieprawidłowe dane. Spróbuj ponownie
Udało się! Sprawdź pocztę.
Arleta Adamska zamieszkali.pl
Autorka artykułu:
Admin
Pracuję w branży już 10 lat. TOP30 Blog podróżniczy w Polsce (zamieszkali.pl) Grafika, malowanie (aadamska.pl), odpowiadam za dostarczenie najlepszej treści na blogu.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Blog
Copyright © 2010-2020 Grupa Diamentowa
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram