poland-israel.com – wizytówka konferencyjna

poland-israel.com – wizytówka konferencyjna

Responsywna strona www typu ONEpage.

Wizytówka konferencyjna z panelem administracyjnym do rozbudowy strony.  Strona ze statycznym, pełnoekranowym zdjęciem głównym oraz parallaxami w treści strony. Struktura złożona z 4 głównych sekcji, widocznych w menu. Główne założenia to uniwersalność, czytelność, prostota, trafiająca głównie do zróżnicowanych wiekowo odbiorców.

Strona będzie służyła konferencjom organizowanym w Izraelu. Wygląd i zawartość strony będą modyfikowane w zależności od aktualnie odbywającej się konferencji. Aktualnie strona funkcjonuje w języku angielskim, planowana jest rozbudowa w wielojęzyczność.

polandisrael-screen

Jeżeli jesteś subskrybentem bloga, to chciałabym Ci za to serdecznie podziękować i jak zwykle mam dla Ciebie coś dodatkowego w formie PDF: „TOP 5 powodów dla których Twoja strona nie zarabia”.

Wpisz Twój e-mail aby pobrać   

Jeśli spodobał Ci się artykuł, możesz polubić go lub skomentować poniżej. Jeśli chcesz obserwować moje wpisy, po prostu polub mój fanpage. Dziękuję!

arli220

Arleta Adamska

właściciel firmy, grafik, bloger

Grafika, malowanie (www.aadamska.pl), estetyka, nowoczesne trendy to priorytety w mojej pracy. Przygotowałam dla Ciebie BLOG, pełen nowinek technologicznych i poradników dotyczących Twojej strony internetowej, oraz biznesu w internecie. Pomogę Ci błyszczeć w sieci!