grupad.pl blog
Wiedza dostarczona przez GrupaD, to tutaj tworzymy m.in kurs wordpress abyś samodzielnie mógł stworzyć stronę internetową

WordPress dla producenta saszetek

Admin
12 lipca, 2021
Pracuję w branży już 10 lat. TOP30 Blog podróżniczy w Polsce (zamieszkali.pl) Grafika, malowanie (aadamska.pl), odpowiadam za dostarczenie najlepszej treści na blogu.
Autor: Arleta Adamska. Pracuję w branży już 10 lat. Top30 blog podróżniczy w Polsce, SEO Content Manager, Specjalista Grafik

Zastanawiacie się czy wordpress może być dobrą platformą dla firm. Kilka pytań pojawia się na początku: po co firmie blog? Przecież wordpress jest głównie dla blogerów. Otóż nic bardziej mylnego. Przedstawiam wam wordpress w wykonaniu dla firm. Firma produkcyjna PureGDN która produkuje różnego rodzaju saszetki oraz doypacki. Pakuje żywność oraz kosmetyki.

Zarządzanie treścią CMS - wordpress

Łatwo zarządzać kolejnymi zakładkami, dodawać potrzebne zdjęcia, treści media, filmy. Możemy dodawać treści na blog, stronę główną, podstrony itp.

Co jest najbardziej potrzebne dla producenta?

Odpowiedź SEO. To czego szukają firmy to dobre pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach internetowych. To dlatego są zainteresowani aby stronę pozycjonować.

Jednak samo pozycjonowanie to tylko część działań które może wykonać firma. W tym temacie najważniejsze jest wykonanie optymalizacji szybkości strony.

Jeśli strona otwiera się szybko, to google bardzo docenia to w wyszukiwarce. Wykonaliśmy stronę która otwiera się niebotycznie szybko i w rankingach szybkości jest w ścisłej czołówce. Otwarcie strony zajmuje poniżej 0,5 s.

Co wpływa na szybkość strony internetowej?

  • dobry system CMS i templata którą używasz
  • usunięcie niepotrzebnych skryptów które ładują się w tle
  • optymalizacja zdjęć na stronie
  • mocny serwer internetowy

Druga najważniejsza sprawa to aby strona otwierała się na urządzeniach mobilnych równie szybko.

Przedstawiam stronę która prezentuje się zawodowo: www.puregdn.pl

Newsletter Grupa Diamentowa

Ciekawy artykuł?

Otrzymaj powiadomienie o kolejnych
Nieprawidłowe dane. Spróbuj ponownie
Udało się! Sprawdź pocztę.
Arleta Adamska zamieszkali.pl
Autorka artykułu:
Admin
Pracuję w branży już 10 lat. TOP30 Blog podróżniczy w Polsce (zamieszkali.pl) Grafika, malowanie (aadamska.pl), odpowiadam za dostarczenie najlepszej treści na blogu.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Blog
Copyright © 2010-2020 Grupa Diamentowa
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram