grupad.pl blog
Wiedza dostarczona przez GrupaD, to tutaj tworzymy m.in kurs wordpress abyś samodzielnie mógł stworzyć stronę internetową

Przegląd stron opartych o system otwarty

Admin
20 lutego, 2016
Pracuję w branży już 10 lat. TOP30 Blog podróżniczy w Polsce (zamieszkali.pl) Grafika, malowanie (aadamska.pl), odpowiadam za dostarczenie najlepszej treści na blogu.
Autor: Arleta Adamska. Pracuję w branży już 10 lat. Top30 blog podróżniczy w Polsce, SEO Content Manager, Specjalista Grafik

Nowoczesne strony internetowe korzystają z systemów open source. Jeśli nadal masz wątpliwości co do wybory systemu, przygotowaliśmy zestawienie popularnych stron internetowych znanych firm i marek, opartych o system otwarty.

Często ludzie nieznający systemów oraz promujący systemy autorskie powtarzają, że  "żadna poważna firma nie używa systemu na open source, aby tworzyć własną stronę". Sprawdźmy zatem, które poważne firmy uważają inaczej:

Jeszcze masz wątpliwości?

The New York Times, CNN, Forbes, GM, UPS, eBay, Sony, TechCrunch, Samsung, IBM, Mashable, Yahoo, Ford, PlayStation, People Magazin, Mozilla Firefox, Reuter’s, VW, General Electric, BBC, MTV, Beyonce (cóż, to w końcu też globalna marka), Xerox, Bata, Nokia, Facebook, Mark & Spencer, Google, Harvard Business Review, Philips, BlackBerry… Uffffff, ta lista naprawdę jest pokaźna.

To wystarczający dowód, na to że jest to potężne narzędzie i może przynieść sporo korzyści również dla Twojej działalności. Niezależnie od tego czy będzie to strona-wizytówka firmowa, rozbudowany portal czy blog personalny. Porównanie systemów znajdziesz w tym poście.

Newsletter Grupa Diamentowa

Ciekawy artykuł?

Otrzymaj powiadomienie o kolejnych
Nieprawidłowe dane. Spróbuj ponownie
Udało się! Sprawdź pocztę.
Arleta Adamska zamieszkali.pl
Autorka artykułu:
Admin
Pracuję w branży już 10 lat. TOP30 Blog podróżniczy w Polsce (zamieszkali.pl) Grafika, malowanie (aadamska.pl), odpowiadam za dostarczenie najlepszej treści na blogu.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Blog
Copyright © 2010-2020 Grupa Diamentowa
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram